Ana Sayfa Bölgeler / Ovaakça Temizlik

Ovaakça Temizlik

Ovaakça'de Profesyonel Temizlik Hizmetleri


Ev ve Ofis Temizliği
Bursa Temizlik şirketi Bursa ev temizliği ve Bursa ofis temizliğinde güven duyacağınız bir temizlik firmasıdır. Firmamız tecrübeli temizlik personellerinden oluşmaktadır.

İnşaat Sonrası Temizlik, Tadilat Sonrası Temizlik
İnşaat sonrası temizliği en zor temizliklerden bir tanesidir. Evinizde veya işyerinizde tadilat yaptırdınız veya yeni bir ev aldınız, her yer moloz kalıntıları, harçlar, fayanslarda ve parkelerde alçı..

Halı ve Koltuk Temizliği
Yerinde halı ve koltuk yıkama hizmeti veren firmamız, yapacağı yıkamayı koltuğun veya halının türüne ve kumaşına göre belirler. Söz konusu ürünün yapısına, kumaşına, cinsine ve rengine göre en uygun yöntem uygulanır.

Alışveriş Merkezi Temizliği
Sürekli ziyaret ettiğimiz İş ve Alışveriş Merkezleri günlük temizlik, bakım parlaklık ve hijyen öngörülür. Bu mekanların mevcut yerleşim düzenini bozmadan ortamın kirlerden arındırılması

Dış Cephe Cam Temizliği
Diş cephe temizliği ve dış cephe cam temizliği kirlenen bina cepheleri ve bina camlarının temizliği belirli aralıklarda yapılmalı ve ilk günkü görüntüsünü muhafaza etmesi için yapılan temizlik çalışma..

Zemin Bakım - Kristalize Cila
Farklı alanlarda farklı etkilere sahip olan zemin cilalamanın amacı, ev ve iş yeri zeminlerinin parlaklığını ve görüntüsünü sağlamakla birlikte zeminin zaman içinde kazandığı kayganlığı da yok etmektedir.

Hastane Temizliği
Hasta odaları gün içinde rutin olarak temizlikleri yapılır. Temizliği yapılmadan önce kat arabası düzenlenir eksik malzeme ve ekipmanlar tamamlanır. Hasta odasına izin alınarak girilir.

Endüstriyel Temizlik
Endüstriyel temizlik, günümüzde önemini yeni kazanmaya başlamış bir kavramdır. Endüstriyel temizlik, sanayi makinelerinin kirlenmiş, pas tutmuş yüzeylerinin temizliği ve ayrıca yağlanması, bakımları..

Duvar Silimi
Yapmış olduğumuz hizmetlerden en fazla talep gören duvar silimi siz değerli müşterilerimize en iyi şekilde sunulmaktadır. Bulunduğunuz mekanın duvar boyası silinmeye elverişli olduğu taktirde % 100 temizleriz

Okul, Dershane ve Yurt Temizliği
Bursa Temizlik, ilkokuldan üniversiteye kadar, okudukları eğitim-öğretim kurumları içerisinde çocuklarımızın ve gençlerimizin sağlığının ne kadar önemli olduğunun farkındadır.

Yangın ve Su Baskını Sonrası Temizlik
Yangın Sonrası Temizlik kapsamında yapılmaması gereken işlemler: Yangın alanına profesyonel temizlik ekibi gelmeden müdahale etmeyiniz. Asla ıslak temizleme yapmayınız.

Fabrika Temizliği
Bursa Fabrika Temizliği Hizmetimiz Tecrübeli Personel ve Günümüz Teknolojisine Uygun Temizlik Makineleri ve Ekipmanlarıyla Bursa'da Fabrika Temizliği Yapan firmayız

Residence Temizliği
Bursa Residense Temizliği Yapan Temizlik Şirketi Olarak Güvenli ve Titiz Temizlik Personelleriyle 15 Yıllık Tecrübe ve Son Teknoleji Ekipmanlarla Hizmet Vermekteyiz

Buharlı Temizlik
Bursa Buharlı Temizlik Hizmeti Son Yıllarda Yaygınlaşıp Siz Degerli Müşterilerimiz Tarafından Yoğun Rağbet Görmektedir. Bursa Buharlı Temizlik Tecrübeli Personeller Tarafından Yapılmalıdır,

Bursa Cam Silimi-Temizliği
Bursa Cam Temizleme olarak Bursa ilinin tüm ilçe ve semtlerinde cam temizleme hizmeti vermekteyiz. Sepetli Vinç kullanarak dış cephe cam temizliği yapan kuruluşlardan biriyiz.

Bursa Temizlik
Temizlik işlerinde artık endişelerinize son verebilirsiniz. Bursa Temizlik Şirketi olarak eğitimlerini tamamlamış, temizliğin bütün püf noktalarını öğrenmiş, tamamen profesyonel olan çalışanlarımız var.

Bursa Ev Temizliği Fiyatları
Bursa Uzman Temizlik siz değerli müşterilerimize bilgi ve fiyat vermek için bir telefon kadar uzağınızda. Bizi arayıp fiyat öğrenerek verilen hizmeti diğer temizlik firmaları ile kıyaslayabilirsiniz.

Sayfamızı Paylaşın